دسته بندی نشده

معرفی تفاوت شستی های آسانسور

 

مقدمه

در دنیای بالابر ها و آسانسور ها می توان شستی را به عنوان یکی از مهم ترین اجزای به کار رفته معرفی نمود. در این محصولات شما می توانید با بهترین متریال های موجود تنوع بسیار بالایی را در اختیار داشته باشید. تفاوت شستی های آسانسور را می توان در حالت های بسیار متنوعی در اختیار داشت. باید در نظر داشت که تفاوت های موجود بین مدل ها و سبک های مختلف می تواند ویژگی های خاصی را به وجود بیاورد. در میان محصولات موجود می توان کیفیت های بسیار متنوعی را مشاهده کرد.

 

هرچه کیفیت در این محصولات بالاتر باشد قطعا طول عمر بیشتری را نیز مشاهده خواهید کرد. به صورت کلی در دسته بندی های مختلف می توان برخی از تفاوت های موجود را بسیار واضح مشاهده نمود. تفاوت شستی های آسانسور را به خوبی در ظاهر و در مشخصات فنی می توان بررسی کرد. از جمله تفاوت های موجود در بین مدل های مختلف می توان به راحتی در نصب اشاره کرد. امروزه مدل های بسیار زیادی از این محصولات وجود دارند که برای کابین ها و پنل های مخصوص طراحی و ساخته می شوند.

 

به صورت کلی می توان شستی آسانسور را در دو دسته بیرون کابین که با نام شستی های احضار شناخته شده و دسته دیگر شستی های داخل کابین معرفی نمود. این محصولات با توجه به سلیقه، مدل کابین، طرح پنل به کار رفته و … انتخاب می شوند. باید ابعاد و استاندارد های لازم در شستی کابین نیز به خوبی رعایت شود تا برای افراد کیفیت های مطلوب را به همراه داشته باشد.

تفاوت شستی های آسانسور در مدل های مختلف

در مورد تفاوت شستی های آسانسور ابتدا باید با مدل های موجود آشنا شده و به خوبی انواع آن ها را بشناسید. از متداول ترین مدل های موجود در این محصولات می توان به شستی های فشاری اشاره کرد. شستی های فشاری را به دلیل طول عمر بسیار بالا به کار می برند. در این محصولات می توان تنوع بسیار بالای طرح، رنگ و متریال را مشاهده نمود. باید با توجه به طرح های موجود از بهترین نمونه های موجود به خوبی استفاده کنید. از تفاوت شستی های آسانسور در این مدل می توان به متریال های ساخت اشاره نمود. از مهم ترین متریال های به کار رفته در این محصولات می توان به استیل و پلاستیک اشاره کرد.

 

این مقاله را هم مطالعه کنید: نصب شستی آسانسور

 

هریک از این متریال ها دارای قیمت های بسیار متفاوتی نیز هستند که برای کاربرد های مختلف مناسب می باشند. از دیگر تفاوت شستی های آسانسور فشاری می توان به وجود خط بریل و چراغ های ال ای دی اشاره نمود. ابعاد و اندازه های مختلف از دیگر تفاوت شستی های آسانسور فشاری می باشد. می توانید با توجه به این ویژگی ها برخی از مهم ترین قابلیت ها را نیز در اختیار داشته باشید. باید در هنگام انتخاب این نوع شستی به این قابلیت ها و ویژگی ها توجه کنید تا در کمترین زمان ممکن محصول مد نظر خود را انتخاب کنید.

در زمینه طرح های مختلف باید به پنل های به کار رفته در داخل کابین نیز توجه داشته باشید. به صورت کلی این پنل ها می توانند تعیین کننده نوع شستی شما باشند. اگر شستی و ظاهر آن برای شما با اهمیت می باشد باید ابتدا شستی را انتخاب کرده و بعد از آن به سراغ انتخاب پنل بروید. این کار می تواند محدودیت های موجود در انتخاب های شما را برطرف کند.

 

 

تنوع در شستی های آسانسور

از دیگر تفاوت شستی های آسانسور می توان به مدل های لمسی آن اشاره نمود که بسیار گسترده و متنوع می باشند. در این محصولات اغلب از متریال شیشه و استیل استفاده می کنند. شستی های لمسی از نظر ظاهری و ساختاری دارای فناوری های متفاوتی هستند. به دلیل اینکه باید فرمان به درستی اعمال شود باید به صورت گسترده ای از این محصولات استفاده کنید. علاوه بر زیبایی بسیار بالای نمونه های لمسی می توان به قیمت آن ها نیز اشاره نمود که بسیار بیشتر از دیگر مدل های موجود می باشند.

 

این مطلب را هم بخوانید: پنل و شستی کارتی آسانسور

 

این تفاوت در قیمت باعث شده است تا بیشتر این محصولات را در ساختمان های لوکس مشاهده کنید. از تفاوت شستی های آسانسور می توان به نوع فرمان دهی اشاره کرد. فرمان دهی کلید آسانسور مختلف بایکدیگر متفاوت بوده و برای کاربرد های مختلف می توان از آن ها به خوبی استفاده نمود. در برنامه ریزی این شستی ها یکی از مهم ترین بخش های موجود مربوط به مقاومت بالای آن ها می باشد.

 

 

تفاوت شستی های آسانسور در متریال ساخت

از مهم ترین تفاوت شستی های آسانسور موجود می توان به متریال های ساخت اشاره نمود. در این محصولات باید به متریال ها بیشتر دقت داشته باشید. از دلایل مختلف برای بیان اهمیت متریال های ساخت می توان به زیبایی و کاربردی بودن اشاره کرد. در این محصولات باید بالاترین کیفیت در طراحی ایجاد شود تا جلوه ای بسیار زیبا را مشاهده کنید. تفاوت شستی های آسانسور باعث شده است تا طرح های بسیار زیبایی در داخل کابین به وجود بیاید. شستی های داخل کابین اولین اجزا هستند که برای افراد و مسافران جلب توجه می کنند. اگر به خوبی این محصولات را انتخاب کنید، می توانید بهترین آسانسور را تولید کنید. در انواع مدل های مختلف می توان متریال های زیر را مشاهده نمود.

  • شیشه
  • پلاستیک
  • استیل
  • فلزات دیگر
  • و …

تمامی این متریال ها دارای ویژگی های خاص خود می باشند. به عنوان مثال می توانید برای مکان های پر رفت و آمد از نمونه های استیل ضد خش به خوبی استفاده کنید. نمونه های شیشه ای که بیشتر در مدل های لمسی به کار گرفته می شوند برای مکان های شخصی تر کاربرد دارند. برای انتخاب های خوب و دقیق بهتر است که با افراد متخصص مشورت کنید تا در کوتاه ترین زمان بهترین نمونه موجود را انتخاب کنید.

 

این مطلب را هم مطالعه کنید: سیم کشی شستی آسانسور

 

جمع بندی

در یک جمع بندی کلی می توان بیان داشت که تفاوت شستی های آسانسور برای استفاده های گوناگون مناسب می باشد. یکی از مهم ترین تفاوت شستی های آسانسور مربوط به قیمت می باشد. در مدل های مختلف می توان تنوع قیمت بسیار بالای را مشاهده کرد. برای تمامی اقشار جامعه، مدل های بسیار متنوعی با قیمت های بسیار عالی می توان ارائه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفده =